• You've just added this product to the cart:

  Yamaha NS-B700PW

  NEW
  NEW
  0 out of 5

  Yamaha NS-B700PW

  • Beautiful design and compact speakers
  • 2-way acoustic suspension speaker system for surround channels
  • Advanced PMD cone woofer
  • Aluminium dome tweeter with DC-Diaphragm™
  • Three-way mitered-joint construction
  36,900 L
 • You've just added this product to the cart:

  Yamaha NS-PA40, 5.1 Home Theater Speaker System

  0 out of 5

  Yamaha NS-PA40, 5.1 Home Theater Speaker System

  • 5.1-Channel Speaker System Compatible with HD Audio Sources
  • 2-Way, 3-Speaker Front Speakers Deliver Rich Lows, Clear Dialogue and Expressive Vocals
  • Advanced YST II Produces Awesome Bass
  • Front Speakers Have Slim, Strikingly Attractive Design
  • Glossy Black Cabinets Match the Latest TVs
  • Designed to Enable Clean and Neat Wiring
  • Surround and Centre Speakers Can Be Wall Mounted
  53,990 L
 • You've just added this product to the cart:

  Yamaha RX-V483BL

  0 out of 5

  Yamaha RX-V483BL

  • Up to 80W Per Channel at 8 Ohms
  • YPAO Multipoint Sound Optimization
  • 4K Ultra HD Upscaling and Pass-Through
  • HDMI with 3D and Audio Return Channel
  • 4 x HDMI-In / 1 x HDMI-Out
  • Built-In Wi-Fi and Bluetooth
  • Wi-Di and Apple AirPlay Connectivity
  • MusicCast App for Android & iOS
  • Front-Panel USB Connectivity
  • On-Screen Display with Album Art
  63,490 L
 • You've just added this product to the cart:

  Q-Acoustics Concept 40 (2pcs)

  0 out of 5

  Q-Acoustics Concept 40 (2pcs)

  Key Features

  The Concept 40 is Q Acoustics’ flagship floor-standing speaker delivers an unparalleled sonic performance. The Concept 40’s extraordinary soundstage, dynamics and sheer musicality is achieved by incorporating its bespoke drive units into a ‘GelcoreTM Construction’ cabinet which allows the drive units to perform at their very impressive best.
  Enclosure Type: 2-Way Reflex with Double Woofer, Bass Unit: 2 x 125mm, Treble Unit: 25mm, Frequency Response (+/- 3 dB): 53Hz – 22kHz, Nominal Impedance: 8ohm, Minimum Impedance: 4ohm, Sensitivity: 90dB, Crossover Frequency: 2.3kHz

  189,990 L

SOUNDGALLERY eshte SHOW ROOM i Pare ne Shqiperi dedikuar produkteve cilesore audiovizive per shtepi dhe argetim. Me nje game te gjere produktesh home cinema, home audio,  sisteme hi – fi, bokse, amplifikatore, kufje, gramafona, projektore si dhe produkte te ndryshme audio retro, ju mund tani te shijoni muziken, filmin dhe argetimin tuaj si kurre me pare! Markat me te njohura ne boten e audios dhe zgjidhjet e ofruara nga ekspertet tane garantojne qe ju te shijoni cdo moment dhe te ngeleni te kenaqur me cdo lloj produkti qe ju zgjidhni. Dhe sigurisht, ketu nuk do te gjeni produkte fallco dhe te nje cilesie te dobet! Ne faqen tone on line mund te informoheni dhe te perzgjidhni produktet qe ju interesojne si dhe te perfitoni ulje per nje game te gjere duke vizituar kategorine “OFERTA“.

Gjithashtu, ju keni mundesine qe per here te pare ne Shqiperi te provoni nje Sallon te vertete “Home Cinema” me teknologjine e fundit “Dolby ATMOS“!  Ju ftojme ta vizitoni ne Sheshin Willson, perballe postes Nr 8.

Per te lene nje takim ose per cdo lloj informacioni mund te na kontaktoni ne shop@soundgallery.al ose te na telefononi ne (+355) 4 223 0000. 

Ju Mirepresim!

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24Món ngon chữa bệnhCây thuốc chữa bệnhNấm đông trùng hạ thảo