SOUNDGALLERY eshte SHOW ROOM i Pare ne Shqiperi dedikuar Home Audio, Home Cinema dhe Audio Lifestyle. Nuk keni me nevoje per te blere jashte Shqiperise produkte cilesore audio per shtepine apo per kohen tuaj te lire. Ne SoundGallery mund te gjeni nje game te gjere produktesh Home Cinema si bokse floorstanding, qendrore, bookshelf, tavanore, te integruar si dhe Amplifikatore, Soundbare, Projektore, Copa Projektimi etj.

Gjithashtu mund te gjeni bokse me bluetooth per plazh, per shtepi apo per sport, kufje te te gjitha llojeve: in ear, on ear, over ear, me bluetooth ose me fisha, nga markat me te njohura ne bote.

Te apasionuarit per stilin retro dhe per gramafona, mund te gjejne per here te pare ne Shqiperi nje game te gjere gramafonash modern dhe te stilit retro!

Show Room-i eshte brand i SPECTRUM SHPK, distributor dhe perfaqesues eksluziv i Yamaha, JBL, Harman Kardon, AKG, Bang Olufsen, Q Acoustics, Optoma, GPO Retro, Klipsch etj

Per me shume informacion vizitoni faqen tone : www.soundgallery.al