Dyqani i pare Home Theater – Hi-Fi – Portable Sound ne Tirane me perfaqesite me prestigjoze si Yamaha, Jbl, Harman/Kardon, Akg etj. Ju mirepresim prane Sheshi Wilson.

  info@soundgallery.al
  facebook.com/soundgalleryalbania/
  (+355) 4 223 0000
  @sound_gallery

High quality

Ç'do produkte eshte I mire kontrolluar dhe I mire amballazuar perpara dergimit te porosis.

Fast Delivery

Transporti falas ne Tirane brenta 24 oresh dhe ne rrethe 24 deri 48 oresh, 6 dite ne jave nga e hena deri te shtune.

OPEN 12/6

Jemi hapur nga e hena deri te shtune. 9:00 am deri 21:00 pm