Lexoni artikujt më të fundit, udhëzime në faqen tone blog. Bashkohuni me ne për aventurat më të fundit në botën e teknologjise audiovizuale.

Kinema në shtëpi

Kinema në shtëpi? 5 Arsye Pse Home Cinema është Më Mirë se të Shkuarit në Kinema

Imagjinoni këtë: ju jeni në shtëpi, filmi juaj i preferuar po shfaqet në ekran dhe audio kinematike mbush çdo cep... read more

disqe Vinyl

Një udhëtim në kohë përmes tingujve me Vinyl dhe Gramafonë

Në një epokë të dominuar nga muzika digjitale, vinyl dhe gramafon po përjetojnë një rilindje të jashtëzakonshme. Ka diçka të veçantë në... read more

How to plan a birthday party

Krijo Festën e Ëndrrave me PartyBox: 5 Këshilla për Organizim të Suksesshëm

Nëse jeni në kërkim të mënyrave për të bërë festën tuaj të paharrueshme, një partybox është përgjigjja. Me cilësi të... read more

Çfare eshte nje podcast

Çfare eshte nje podcast? Sugjerime për pajisjet e nevojshme

Po kërkoni të filloni një podcast video ose të shtoni një element vizual në podcast-in tuaj ekzistues? Kjo është një... read more

Si të lidhim Soundbar me televizorin (TV)

Si të lidhim soundbar-in me televizorin?

A keni blerë së fundmi një Soundbar JBL dhe po kërkoni nje manual se si të lidhim soundbar me tv? Jeni... read more

Si lidhen kufje me bluetooth

Si lidhen kufje me bluetooth?

Në këtë artikull do të shpjegojmë hapat bazë për të lidhur kufjet me Bluetooth me një pajisje të tretë, si... read more

karta e studentit

Sound Gallery, pjesë e Karta e Studentit

Dyqani Sound Gallery: Zhytuni në Botën e Muzikës

Sound Gallery ofron një gamë të gjerë të produkteve audio, duke përfshirë kufje,... read more

JBL Tour One M2 - Noise Cancelling Headphones

Kufje Noise-cancelling

Kufje Noise-Cancelling: Përvoja e Vërtetë e Izolimit të Zhurmes

Në botën e teknologjisë audio, kufjet Noise-Cancelling kanë fituar një popullaritet të... read more

10% ULJE
Bëni Subscribe tani për të marrë kodin e kuponit tuaj në email!
SUBSCRIBE
I agree with the term and condition