Audizio Rimini Internet Radio BT Black

Original price was: 12,500 L.Current price is: 8,900 L.

Availability: In stock SKU: 102-432 Categories: , Tags: ,

Description

Zbuloni botën e radios në internet . Shijoni mbi 26,000 stacione radio nga e gjithë bota ose dëgjoni audion tuaj nëpërmjet transmetimit BT, Spotify Connect ose Aux-in. Lidhni llogarinë tuaj premium të Spotify nga telefoni, tableti ose kompjuteri juaj me radion nëpërmjet Spotify Connect dhe luani listat e luajtjes dhe albumet tuaja në radio. Radioja dixhitale Rimini ka gjithashtu një ekran të madh LCD me ngjyra që tregon stacionin e zgjedhur të radios, si dhe programet aktuale, lajmet dhe informacionin e motit, nëse aktivizohet nga transmetuesi. Përfshirë telekomandën.

Produkte te ngjashme:

Audizio Rimini Internet Radio BT White

Audizio Rimini Internet Radio BT Wood

 

  • Radio me Internet
  • Teknologji BT
  • Fuqia 50 W
  • Ekran LCD
  • Spotify Connect
  • 3.5mm Jack 
  • Sleep timer
  • Funksion Alarmi
  • Telekomande

You may also like…