Audizio Tulsa Audio Centre with Record Player DAB+ Radio

Original price was: 16,900 L.Current price is: 14,900 L.

Availability: In stock SKU: 102-194 Categories: , , Tag:

Description

Audizio Tulsa Audio Centre with Record Player DAB Radio

Audizio Tulsa , gramafon radio është kombinimi perfekt i stilit vintage dhe teknologjisë moderne. Ky sistem audio gjithëpërfshirës është krijuar për t’ju dhënë më të mirën nga të dy botët, me pamjen e tij elegante retro dhe veçoritë e përparuara. Dëgjoni meloditë tuaja të preferuara me radio DAB+ që ofron stacione sinjalesh me cilësi të lartë në shtëpinë tuaj. Dëgjoni stacionet tuaja të preferuara të radios me radion e zakonshme portative FM kur jeni jashtë zonave të transmetimit dixhital. Me teknologjinë BT 5.0 Wireless, luani muzikë direkt nga telefoni juaj inteligjent, tableti ose kompjuteri juaj.

  • Gramafon Retro me Dab+ & Radio
  • Teknologjia e BT 5.0
  • USB & Memory Card
  • Display LCD
  • Muzike stereo me 2 bokse te integruar
  • 3 Shpejtesi – 33,45,78 RPM
  • Gjilpere Qeramike
  • Ore dhe funksion Alarmi
  • Luan Vinile 7″ 10″ 12″
  • Dalje: Aux , RCA

You may also like…