Boks JBL Authentics 200

39,900 L

JBL Authentics 200

Availability: In stock SKU: JBLAUTH200BLKEP Categories: , ,
View cart

Description

Authentics 200 me zë të fuqishëm dhe stil retro të veçantë. Altoparlanti kujton stilet ikonë të viteve ’70 të JBL-duke shfaqur një grilë Quadrex, mbyllje të personalizuar në formë lëkure dhe kornizë alumini premium, tani me performancë dhe shkathtësi edhe më të mirë. Sado mbresëlënës të duket dizajni retro në çdo dhomë, tingëllon edhe më mirë. Ndizni muzikën dhe do të merrni tingull të madh, të ekuilibruar, qartësi të mahnitshme dhe bas të thellë. Me Google Assistant dhe Amazon Alexa të disponueshme njëkohësisht, ju mund të luani muzikën tuaj të preferuar, të kontrolloni pajisjet tuaja inteligjente të shtëpisë dhe më shumë, pa duar, duke përdorur vetëm zërin tuaj.

Produkt i ngjashem :

Boks JBL Authentics 500

 

Fuqia- 90 W
Bluetooth- 5.3
Wi-fi i integruar
3.5mm Kabell jack
Voice assistant- Alexa, Google Assistant
Aplikacion JBL One App

You may also like…