Boks makine JBL Club 602CTP

16,900 L

Availability: In stock SKU: SPKCB602CTP Categories: , Tag:

Description

Dizajni me rezistencë të ulët të JBL Club 602CTP merr në mënyrë të sigurtë më shumë energji nga stereo e makinës suaj për t’i dhënë muzikës suaj një goditje shtesë, por do të merrni rezultate edhe më të mira duke i ushqyer ato me energji nga një përforcues i jashtëm. JBL përfshin gjithashtu filtra të veçantë me kalim të lartë për të hequr basin e ulët nga këta altoparlantë nëse ju nevojitet.

Produkte te ngjashme : Boks makine JBL Club 605CSQ

Per me shume informacion,klikoni ketu.

  • Fuqia 70 Watt RMS, 210 Watt Peak
  • impedance: 3 ohms
  • Sensitiviteti: 92 dB
  • Set tweeter dhe krosover

You may also like…