Boks makine JBL Stage1 61F

5,900 L

Availability: Out of stock SKU: JBLSPKS161F Categories: , Tag:

Description

Boksi i makinës JBL Stage1 61F është një zëvendësues ideal për kutitë e makinave të instaluara në fabrikë me një çmim të përballueshëm. Me një fuqi maksimale prej 200 W, mund të kesh menjëhere tingullin e mrekullueshëm JBL nga sistemi zanor i makinës suaj

Qëllimi i  Stage1 JBL ishte të siguronte tingullin JBL dhe cilësinë e ndërtimit me një çmim të ulët. Bokset e makinave JBL Stage1 janë akorduar për të ofruar performancë uniforme audio JBL që e bën JBL kaq të njohur

Membrana e qëndrueshme e polipropilenit rezistente ndaj UV-së e boksit së makinës Harman Kardon Club është testuar gjerësisht për t’u siguruar që sistemi i zërit të makinës me bokse hifi t’i reziston nxehtësisë dhe lagështisë së kërkuar në makinë.

Produkte te ngjashme nga kategoria bokse muzike per makina : Boks makine JBL Stage1 621

Vizitoni jbl.al , per me shume informacion.

  • 6-1/2″ (160mm) Boks makine 2-rrugesh
  • Fuqia : 40W RMS, 200W Peak
  • Sensitiviteti: 91dB

You may also like…