Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen – Grey

Original price was: 52,900 L.Current price is: 39,900 L.

Availability: In stock SKU: 1734001 Categories: , ,

Description

Tinguj që do të dëshironi t’i ndani

Me volum të mjaftueshëm për të mbushur një dhomë, Beosound A1 jep shumë më tepër se madhësia e tij. Ai ka vuferin më të madh të basit që do të gjeni në këtë lloj boksi portativ. Forma e saj e rrumbullakët përhap tingujt në çdo drejtim.

Gjithmonë në telefonatë

Tre mikrofona – të pozicionuar në krye për qartësi më të madhe – e bëjnë Beosound A1 boksin e përsosur për biseda dhe takime. Dhe me Alexa Voice Assistant, tani është edhe më e lehtë për të ndërvepruar: zgjidhni një këngë, planifikoni ditën tuaj ose kontrolloni motin pa ngritur gishtin.

Nga pishina në apartament

Kape dhe shko. Ose vareni në mur. Beosound A1 është krijuar posaçërisht për të lëvizur me ju dhe për t’u përshtatur pothuajse kudo. Nga gatimi në kuzhinë te gatimi në diell, konstruksioni plotësisht i papërshkueshëm nga pluhuri dhe uji IP67 do të thotë që nuk duhet të shqetësoheni për asgjë

  • Bang & Olufsen sound
  • Tinguj 360 gradë
  • Lidhje Bluetooth
  • E gatshme për Lidhje Stereo
  • Deri në 18 orë muzikë
  • Battery Size 3.000 mAh

You may also like…