Boks me Bluetooth Harman Kardon Aura S4

39,900 L

Availability: In stock SKU: HKAURAS4BLKEP Categories: , , Tags: , ,

Description

Dëgjoni muzikën ashtu siç ishte menduar të dëgjohej me Harman Kardon Aura S4. Muzika juaj riprodhohet me saktesi, falë kanaleve të dallueshme të altoparlantëve dhe amplifikatorëve të dedikuar, duke riprodhuar çdo detaj zanor me qartësi të lë pa frymë. Ndjeni çdo ritëm nga një subwoofer 5,2″ me tingull poshtë që fuqizon tone të thella dhe të pasura të basit. Dhe skena e gjerë zanore e grupit me 6 altoparlantë është gjëja tjetër më e mirë për të përjetuar këngët tuaja të preferuara drejtpërdrejt.

  • Fuqia 2 x 15 W RMS + 1 x 100 W RMS
  • Bluetooth Streaming
  • Kualitet dhe dizajn perfekt
  • Efekte Dritash