Boks me bluetooth Harman Kardon Go+Play 3 Black

Original price was: 42,900 L.Current price is: 38,500 L.

Harman Kardon Go + Play 3 Home Speaker

Availability: In stock SKU: HKGOPLAY3BLKEP Categories: , , ,
View cart

Description

Dizajni i altoparlantëve me tre drejtime të Harman Kardon Go + Play 3 ofron një skenë stereo të detajuar dhe të qartë. Subwoofer-i i tij 5 inç jep bas të zhurmshëm dhe të saktë. Tweeter-ët e dyfishtë dhe drejtuesit e rangut të mesëm ofrojnë riprodhim të përsosur vokal dhe instrumentesh, ndërsa një radiator pasiv shtesë i montuar në pjesën e përparme e largon goditjen.

Fuqia- 160W
Bluetooth-5.2
3.5mm Kabell Jack
Kohezgjatje Baterie- 8 Ore
Kohezgjatje Karikimi-3 Ore

You may also like…