Boks me bluetooth Harman Kardon Luna Black

Original price was: 19,900 L.Current price is: 14,900 L.

Availability: In stock SKU: HKLUNABLKEU Categories: , , Tags: , ,
View cart

Description

Harman Kardon Luna me performancë të lartë jep tingull të fuqishëm me qartësi të jashtëzakonshme. Altoparlanti kompakt është i lehtë për t’u mbajtur, i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri sipas standardit të testit IP67, që do të thotë se mund ta çoni kudo, pavarësisht motit.* Dhe me një bateri prej 12 orësh, mund të festoni derisa të perëndojë dielli – ose rikthehet – kudo që të çon muzika. Luna është prodhuar me një përqindje të lartë të materialeve të ricikluara .

Produkte te ngjashme:

Harman Kardon Onyx Studio 8 Champagne

Boks me bluetooth Harman Kardon Go+Play 3 Grey

Boks me bluetooth Harman Kardon Go+Play 3 Black

  • Fuqia 40 W
  • Bluetooth Streaming
  • Bateria 12 H
  • Kundra ujit dhe pluhurit