Boks me bluetooth JBL Boombox 3 Squad

64,900 L

Availability: In stock SKU: JBLBOOMBOX3SQUADEP Categories: , , , Tags: , , , , ,
View cart

Description

Tinguj të lartë dhe bas më i thellë

Shijoni muzikën tuaj me tingujt JBL Original Pro. Bokset e rinj me 3 drejtime ofrojnë ndjeshmëri më të lartë të dizajnit tonë akustik, mpreh qartësinë, ndërkohë që zvogëlon problemet e një basi monstruoz, pavarësisht se sa lart e rrit volumin.

24 orë kohë muzikë

Festoni çdo moment me tingujt që doni. Nga stërvitja juaj e hershme në mëngjes e deri te qëndrimi në mbrëmje vonë me miqtë, boksi ofron 24 orë jetëgjatësi të baterisë për t’ju mbajtur në elementin tuaj gjatë gjithë ditës.

IP67 rezistente ndaj pluhurit dhe ujit

Në pishinë. Në park. JBL Boombox 3 është IP67 i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga uji, kështu që ju mund ta sillni boksin tuaj kudo, shi ose diell.

Ngjyra te tjera boksi:

Boks me bluetooth JBL Boombox 3 Black

  •  JBL Pro Sound
  • Bas i thellë
  • Dizajn Portativ
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 24 orë muzikë
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Power Bank
  • Fuqia Output (W) : 180

You may also like…