Boks me bluetooth JBL Boombox 3 WiFi Black

Original price was: 69,900 L.Current price is: 64,900 L.

Availability: In stock SKU: JBLBB3WIFIBLKEP Categories: , , , , Tags: , , ,

Description

Tingujt JBL Original Pro me basin më të thellë

Mbushni dhomën me tingujt masiv JBL Original Pro me bas të thellë dhe të fuqishëm. JBL Boombox 3 Wi-Fi ju bën të ndiheni sikur sapo keni hyrë në mes të një koncerti falë basit të tij të fuqishëm

Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth

Transmeto kudo me Wi-Fi, ndërkohë që vazhdon të përdorësh telefonin. Kalo lehtësisht në Bluetooth për përvoja audio pa probleme, pavarësisht nëse je brenda ose jashtë.

Transportueshmëri me bateri 24 orë

Muzika juaj mund të zgjasë gjithë ditën ndërsa merrni me vete nga dhoma në dhomë boksin JBL Boombox 3 Wi-Fi dhe Bluetooth, më pas në plazh ose në një festë në oborrin e shtëpisë, në pishinë. Dhe me 24 orë jetëgjatësi të baterisë, mund të luani muzikë derisa të perëndojë dielli dhe të lindë përsëri – përpara se të keni nevojë për karikim.

  •  JBL Pro Sound
  • Bas i thellë
  • Dizajn Portativ
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • Lidhje Wi-Fi
  • 24 orë muzikë
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Power Bank
  • Fuqia Output (W) : 180

You may also like…