Boks me bluetooth JBL Charge 5 Squad

22,900 L

Availability: In stock SKU: JBLCHARGE5SQUAD Categories: , Tags: , , ,
View cart

Description

Tingull JBL Original Pro

Merrni me vete fuqinë e mahnitshme të JBL Pro Sound. JBL Charge 5 ka një tweeter të veçantë dhe bass të dyfishtë JBL, qe ofrojne audio jashtëzakonisht të pasur dhe të qartë.
20 orë lojë

Argëtimi nuk duhet të ndalet

Luaj 20 orë muzike me baterine e jashtezakonshme ,JBL Charge 5 ju lejon të festoni gjatë gjithë ditës dhe gjatë natës.

IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri

Në pishinë. Në park. JBL Charge 5 është IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, kështu që mund ta sillni muziken tuaj kudo.

  • Legendary JBL Pro Sound
  • Dizajn Portabël
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 20 orë muzikë
  • JBL Portable app
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Power Bank
  • Fuqia Output (W) : 40