Boks me bluetooth JBL Charge 5 Wi-Fi Black

32,900 L

Play and charge anywhere

Go anywhere, hear anything. The bold JBL Original Pro Sound and deep bass of the JBL Charge 5 Wi-Fi and Bluetooth portable speaker keeps you moving to your own personal beat. Stream music anywhere over Wi-Fi, while continue using your phone. Taking a call or scrolling your feed? Go ahead—it won’t interrupt your music. Switch easily to Bluetooth and keep enjoying seamless audio experiences whether you’re indoors or outside. The waterproof, dustproof portable speaker is powered by 20 hours of battery life whether you’re hanging at the park or dancing by the pool, and comes with a handy powerbank to keep your devices charged. Stream music through AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ and Spotify Connect.

Availability: In stock SKU: JBLCHARGE5WIFIBLK Categories: , , , Tags: , , ,
View cart

Description

Tingull JBL Original Pro

Merrni me vete fuqinë e mahnitshme të JBL Pro Sound. JBL Charge 5  Wi-Fi ka një tweeter të veçantë dhe bass të dyfishtë JBL, qe ofrojne audio jashtëzakonisht të pasur dhe të qartë.
20 orë lojë

Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth

Luaj kudo me Wi-Fi, ndërkohë që vazhdon të përdorësh telefonin. Ju vjen një telefonatë apo po perdorni rrjetet sociale? Vazhdo – nuk ndërpritet muzika jote. Kalo lehtësisht në Bluetooth për përvoja audio pa probleme, pavarësisht nëse je brenda ose jashtë.

Argëtimi nuk duhet të ndalet

Luaj 20 orë muzike me baterine e jashtezakonshme , JBL Charge 5  Wi-Fi  ju lejon të festoni gjatë gjithë ditës dhe gjatë natës.

 

  • Legendary JBL Pro Sound
  • Dizajn Portabël
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Wi-Fi dhe Bluetooth
  • 20 orë muzikë
  • JBL Portable app
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Power Bank
  • Fuqia Output (W) : 40