Boks me bluetooth JBL Charge 5 WiFi Black

29,900 L

Availability: In stock SKU: JBLCHARGE5WIFIBLK Categories: , , , Tags: , , ,

Description

Tingull JBL Original Pro

Merrni me vete fuqinë e mahnitshme të JBL Pro Sound. JBL Charge 5  Wi-Fi ka një tweeter të veçantë dhe bass të dyfishtë JBL, qe ofrojne audio jashtëzakonisht të pasur dhe të qartë.
20 orë lojë

Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth

Luaj kudo me Wi-Fi, ndërkohë që vazhdon të përdorësh telefonin. Ju vjen një telefonatë apo po perdorni rrjetet sociale? Vazhdo – nuk ndërpritet muzika jote. Kalo lehtësisht në Bluetooth për përvoja audio pa probleme, pavarësisht nëse je brenda ose jashtë.

Argëtimi nuk duhet të ndalet

Luaj 20 orë muzike me baterine e jashtezakonshme , JBL Charge 5  Wi-Fi  ju lejon të festoni gjatë gjithë ditës dhe gjatë natës.

  • Legendary JBL Pro Sound
  • Dizajn Portabël
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Wi-Fi dhe Bluetooth
  • 20 orë muzikë
  • JBL Portable app
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Power Bank
  • Fuqia Output (W) : 40