Boks me bluetooth JBL Clip 4 Eco-Blue

6,990 L

Availability: In stock SKU: JBLCLIP4ECOBLU Categories: , Tags: , , , , , , ,

Description

Cilesi e pasur e tingujve me “JBL Original Pro Sound”

JBL Pro Sound ofron tinguj te pasur dhe bass godites nga madhesia kompakte e Clip 4

Dizajn terheqes dhe Ultra-Praktik

Boksi me bluetooth JBL Clip 4 jep tinguj të pasur “JBL Original Pro” me një madhësi kompakte. Forma unike ovale përshtatet lehtësisht në dorën tuaj.

Eco-friendly recycled materials and packaging

Dizajn i ri inovativ dhe miqësor ndaj mjedisit – e njëjta performancë e pasur e JBL Original Pro Sound. Krijuar duke përdorur deri në 90% plastikë PCR (të ricikluar pas konsumit) me pëlhurë 100% të ricikluar në grilën e altoparlantëve

Additional information

Brand

Size

Small

Color

  • Legendary JBL sound
  • Dizajn Portabël
  • Perfekte per Hiking
  • Krejtësisht kundra ujit
  • JBL Eco Friendly
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 10 orë muzikë
  • Ngjyra të ndritshme
  • Fuqia Output (W) : 5.0