Boks me bluetooth JBL Clip 5 White

7,990 L

Availability: In stock SKU: JBLCLIP5WHT Categories: , ,

Description

Klikoni dhe luani .

Altoparlanti ultraportativ Bluetooth JBL Clip 5 është mjaft i vogël për t’u mbajtur në dorë, por mos lejoni që madhësia e tij t’ju mashtrojë—është i madh aty ku ka rëndësi. Një karabiner i gjerë dhe plotësisht i integruar është mjaft i madh për t’u fiksuar kudo. Drejtuesi i fuqishëm dhe radiatori pasiv japin zë dhe bas më të madh e më të fuqishëm JBL Pro. Një karikim ofron deri në 12 orë jetëgjatësi të baterisë—dhe akoma më shumë me aktivizimin e Playtime Boost. Me një vlerësim IP67 të papërshkueshëm nga uji, është i përsosur për shëtitje ose kamping. Lidhni dy Clip 5 së bashku për tingull stereo ose lidheni menjëherë me pajisje të shumta me JBL Auracast për zë edhe më të madh në edhe më shumë hapësirë. Është gjithashtu i disponueshëm në një larmi ngjyrash, kështu që ju mund të gjeni saktësisht atë që i përshtatet atmosferës tuaj. Çdo ditë është një aventurë me JBL Clip 5.

  • Tingulli absolutisht i lëvizshëm JBL Pro
  • Deri në 12 orë jetëgjatësi baterie plus 3 orë me Playtime Boost
  • I papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri
  • Lidhu me altoparlantë të tjerë nëpërmjet Auracast™
  • Aplikacioni portativ JBL
  • Shumë opsione ngjyrash
  • Bërë pjesërisht nga materiale të ricikluara