Boks me bluetooth JBL Flip 6 Pink

13,900 L

Availability: In stock SKU: JBLFLIP6PINK Categories: , , Tags: , , ,
View cart

Description

Tingull, i forte dhe i fuqishem

JBL Flip 6 i krijuar per te dhene tingull te larte, te paster dhe te fuqishem. Gjithashtu ofron nje Bass mahnites me frekuenca te jashtezakonshme.

IP67 kundra ujit dhe reres

Ne pishine. Ne Part.  JBL Flip 6 is IP67 dhe mund ta perdoresh ne cdo ambient.

12 Ore Bateri

JBL Flip ju ofron deri ne 12 ore Muzike me nje karikim te vetem. Vertet Mahnites !

Ngjyra te tjera produkti:

Boks me bluetooth JBL Flip 6 White

Boks me bluetooth JBL Flip 6 Green

Boks me bluetooth JBL Flip 6 Red

Additional information

Brand

Color

Size

Medium

  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 12 orë muzikë
  • JBL Portable app
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Ngjyra të ndritshme
  • Fuqia Output (W) : 30