Boks me bluetooth JBL Flip 6 Teal

15,900 L

Availability: In stock SKU: JBLFLIP6TEAL Categories: , , ,
View cart

Description

JBL Flip 6 boksi ideal per cdo aventure. Ky boks prodhon nje tingull legjendar  te fuqishem me nje qartesi te jashtezakonshme fale sistemit te tij unik deri ne 12 ore bateri. JBL Flip 6 eshte i pajisur me teknologjine IP67: i papershkueshem nga uji dhe pluhuri. I pershtatshem per cdo rast dhe i disponueshem ne 7 ngjyra. Me boksin me bluetooth mund te shijoni me miqte tuaj atmosferen fantastike qe mund te krijoni me versionin Partyboost ku mund te lidhni me shum se 1 boks .

Ngjyra te tjera te produktit:

Boks me bluetooth JBL Flip 6 White

Boks me bluetooth JBL Flip 6 Black

Boks me bluetooth JBL Flip 6 Red

  • Tingull i fuqishem JBL
  • I papershkueshem nga uji dhe pluhuri (niveli : IP67)
  • Deri ne 12 ore bateri
  • I pajisur me versionin PartyBoost
  • Aplikacioni JBL Portable
  • Karikohet me USB
  • Lidhet lehtesisht me Bluetooth
  • Fuqia : 30 Watt