Boks me bluetooth JBL Flip 6 Grey

15,900 L

Availability: In stock SKU: JBLFLIP6GREY Categories: , ,
View cart

Description

Tingull, i forte dhe i fuqishem

JBL Flip 6 i krijuar per te dhene tingull te larte, te paster dhe te fuqishem. Gjithashtu ofron nje Bass mahnites me frekuenca te jashtezakonshme.

Boks Me Bluetooth Kundra Ujit dhe Reres IP67 

Ne pishine. Ne Party.  JBL Flip 6 is IP67 dhe mund ta perdoresh ne cdo ambient.

12 Ore Bateri

JBL Flip ju ofron deri ne 12 ore Muzike me nje karikim te vetem. Vertet Mahnites !

Ngjyra te tjera te produktit:

  • Legendary JBL sound
  • Dizajn Portabël
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 12 orë muzikë
  • JBL Portable app
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Ngjyra të ndritshme
  • Fuqia Output (W) : 30