Boks me bluetooth JBL Go 3 Eco Blue

4,990 L

Availability: In stock SKU: JBLGO3ECOBLU Categories: , , Tags: , , , , , ,

Description

IP67  kundra ujit dhe rërës

Në pishinë. Në park. JBL Go 3 është IP67 dhe mund ta përdorësh në cdo ambient

Merre & Ik

JBL Go3 me një dizajn fantastik dhe tingull të jashtëzakonshëm me JBL PRO. Me dizajnin e tij të ri dhe detajet ekspresive ky është një aksesor i domosdoshem për cdo moment të ditës tuaj.

E ndërtuar me materiale ekologjike

Dizajn i ri inovativ dhe miqësor ndaj mjedisit – e njëjta performancë e pasur e JBL Original Pro Sound. Krijuar duke përdorur deri në 90% plastikë PCR (të ricikluar pas konsumit) me pëlhurë 100% të ricikluar në sipërfaqjen e boksit

Additional information

Brand

Size

Extra Small

Color

  • Legendary JBL sound
  • Ekologjike
  • Dizajn Portabël
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 5 orë muzikë
  • Ngjyra të ndritshme
  • Fuqia Output (W) : 4.2