Boks me bluetooth JBL Go 4 Pink

5,990 L

Availability: In stock SKU: JBLGO4PINK Categories: , ,

Description

Kape dhe shko.

Merrni tingullin legjendar JBL Pro kudo që të shkoni. Altoparlanti Bluetooth i guximshëm, shumëngjyrësh, ultra i lëvizshëm JBL Go 4 përshtatet në pëllëmbën e dorës, duke dhënë tingull të qartë dhe të fuqishëm JBL Pro me bas të pasur dhe të fortë. Laku i ridizajnuar në altoparlant e bën të lehtë transportimin kudo dhe shumëllojshmëria e ngjyrave ju lejon të zgjidhni atë që i përshtatet atmosferës suaj. Përveç kësaj, është i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, për t’ju shoqëruar në të gjitha shëtitjet tuaja. Dhe 7 orë bateri do të thotë që kohët e mira do të zgjasin për udhëtimin gjatë gjithë ditës ose për të ftohur mbrëmjen nën yje. Çiftoni dy Go 4 për tingull stereo ose lidhni pa tel shumë altoparlantë të aktivizuar me JBL Auracast për edhe më shumë zë. Aktivizoni dhe lëreni muzikën tuaj t’ju çojë kudo.

  • Tingull JBL Pro ultra i lëvizshëm me bas të përsosur
  • Deri në 7 orë jetëgjatësi baterie plus 2 orë me Playtime Boost
  • I papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri
  • Lidhje me shumë altoparlantë me Auracast™
  • Bërë pjesërisht nga materiale të ricikluara
  • Shumë opsione ngjyrash
  • Aplikacioni  JBL