Boks me bluetooth JBL Go 3 BluePink

4,990 L

 

Availability: Out of stock SKU: JBLGO3BLUP Categories: , , , Tags: , , , ,

Description

IP67  kundra ujit dhe rërës

Në pishinë. Në park. JBL Go 3 është IP67 dhe mund ta përdorësh në cdo ambient

Merre & Ik

JBL Go3 me një dizajn fantastik dhe tingull të jashtëzakonshëm me JBL PRO. Me dizajnin e tij të ri dhe detajet ekspresive ky është një aksesor i domosdoshem për cdo moment të ditës tuaj.

Additional information

Brand

Size

Extra Small

Color

  • Legendary JBL sound
  • Dizajn Portabël
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 5 orë muzikë
  • Ngjyra të ndritshme
  • Fuqia Output (W) : 4.2

You may also like…