Boks me bluetooth JBL Pulse 5

32,900 L

Sound you can see

Illuminate the moment with the eye-catching, personalizable, 360-degree light show of the JBL Pulse 5 in sync with the beat of your music as its upfiring driver unleashes deep bass and bold JBL Original Pro Sound in all directions. The sturdy strap lets you take the portable dustproof and waterproof Bluetooth speaker from your backyard to the beach and beyond.

Availability: In stock SKU: JBLPULSE5BLK Categories: , , Tags: , ,
View cart

Description

Shfaqje tërheqëse me dritat 360 gradë

Ndriçoni netët tuaja me ngjyra 360 gradë të sinkronizuara me ritmin e këngëve tuaja të preferuara.

 

Tingull fantastik dhe bas i thellë në të gjitha drejtimet

Ju do të shijoni tingullin e pastër dhe të guximshëm JBL Original Pro në të gjitha drejtimet , ndërsa radiatori pasiv në fund të altoparlantit jep bas të thellë—kështu që ju mund ta ndjeni vërtet muzikën.

 

IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhurat

Në pishinë. Në park. JBL Pulse 5 është IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, kështu që mund ta sillni boksin tuaj kudo

 

  • Wireless Bluetooth
  • Show me drita
  • Kundra ujit dhe pluhurave
  • 12 orë muzikë
  • Bateri e karikueshme
  • Link JBL PartyBoost
  • Fuqia Output (W) : 40