Boks me bluetooth JBL Wind 3s Black

9,900 L

Availability: In stock SKU: JBLWIND3AM Categories: , , Tags: , , , , ,
View cart

Description

Montim ne Timon

Boksi i projektuar posacerisht per timonin e bicikletave dhe motocikletave .

2 Menyra Equalizer

Modaliteti Sport per jashte , Bass per ambiente te mbyllura

Lidhje me Bluetooth

Transmetoni muzike nga telefoni , tableti apo cdo pajisje tjeter me bluetooth

Additional information

Brand

Size

Small

Color

  • Legendary JBL sound
  • Perfekte per Bicikleta
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 5 orë muzikë
  • Ngjyra të ndritshme
  • Fuqia Output (W) : 5.0