Boks me bluetooth JBL Xtreme 4 Blue

37,900 L

Availability: In stock SKU: JBLXTREME4BLUEP Categories: , , ,
View cart

Description

Është koha për të jetuar me zë të lartë! Altoparlanti portativ i papërshkueshëm nga uji JBL Xtreme 4 jep tingull të madh JBL Pro të nivelit tjetër me dinamikë të mahnitshme. Radiatorët JBL pasiv me pompim të dyfishtë japin bas më të thellë që ju lëviz. Dëshiron të marrësh muzikën tënde për një udhëtim? Rripi i dobishëm i shpatullave e bën të lehtë, ndërsa parakolpët e qëndrueshëm të gomës dhe vlerësimi i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri IP67 nënkuptojnë se një shi i papritur ose një zhytje në liqen nuk do ta ndalojë argëtimin.

  • JBL Pro Sound
  • 24 Ore Bateri
  • Sound Boost
  • Kundra Ujit & Reres
  • Multiconnect Auracast
  • Powerbank i integruar
  • Bateri e levizshme
  • Karikim i shpejte