Boks me bluetooth Klipsch Heritage Groove Matte Black

33,500 L

Availability: In stock SKU: 1067916 Categories: , , Tags: , ,

Description

MREKULLI GJYSMESHEKULLORE

Duke nderthurur materiale luksoze si rimeso druri i vërtetë dhe çelsat me rrotullim me prekje, seria e sistemeve audio Klipsch Heritage Wireless ndërthur trashëgiminë akustike dhe dizajnin klasik të Paul W. Klipsch me teknologjitë më të fundit sot.

MERR KUDO TINGULL TË FUQISHËM

Boksi Heritage Groove është një boks portativ i krijuar për të sjellë audion kudo. Duke përdorur 70 vjet përvojë, ky boks i vogël ne madhesi tingëllon më i madh dhe më i mirë se çdo rival i tij.

BAS I THELLË

Me ekuilibrues të avancuar DSP, Heritage Groove ofron tingull të gjallë dhe dinamik si dhe bas te thelle në çdo nivel volumi.

TEKNOLOGJIA BLUETOOTH® WIRELESS

Heritage Groove përmban teknologjinë Bluetooth® Wireless në mënyrë që të mund të shijoni se perdoruri internetin, radion në internet ose përmbajtjen e ruajtur në telefonin ose tabletin tuaj.

BATERIA E RIKARKUESHME 8 ORË

Luaj audion tende për 8 orë me një karikim të vetëm.

MIKROFON

Mikrofon i integruar për telefonata pa përdorur duart

KARIKIMI MICRO USB

Rikarikoni Heritage Groove lehtësisht në shtëpi ose në rrugë me çdo kabllo mikro USB

You may also like…