Boks parti JBL Partybox Ultimate

159,900 L

Availability: Out of stock SKU: JBLPARTYBOXULTEU Categories: , ,

Description

JBL PartyBox Ultimate mbush aq hapësirë ​​sa keni me tingullin origjinal JBL Pro, të përmirësuar me një përvojë gjithëpërfshirëse Dolby Atmos përmes Wi-Fi*. Sepse të gjithë në një festë e pëlqejnë tingullin e fuqishëm, pavarësisht nëse shfaqen në pistën e vallëzimit ose dridhen jashtë. Së bashku me tingullin që është i pastër kristal edhe në zërin e tij më të lartë, të ftuarit tuaj do të entuziazmohen me një shfaqje të madhe drite befasuese të dritave magjepsëse me yje, shtigjeve të lezetshme të dritës dhe efekteve strobe, të gjitha duke lëvizur në sinkron me ritmin tuaj. Madje dilni në skenë, me hyrje për dy mikrofon dhe një kitarë. Pavarësisht se si zhvillohen gjërat, ju mund të krijoni rrjedhën tuaj të festës duke përdorur efektet argëtuese interaktive të JBL PartyPad™.  JBL PartyBox Ultimate rezistent ndaj spërkatjeve është vetë-akorduar, do të tingëllojë më së miri, pavarësisht se ku e konfiguroni.

  • Wifi & Bluetooth
  • Certifikuar IPX4 Splashproof
  • Lidhje me kitare & mikrofone
  • JBL Partypad
  • Lidhje me APP JBL One
  • Self-Tuning
  • JBL PartyPad™
  • JBL One app
  • Fuqia 1100 Watt

You may also like…