Gramafon Audizio RP320 Aluminium

Original price was: 9,900 L.Current price is: 7,900 L.

 

 

Availability: In stock SKU: 102-176 Categories: , ,

Description

Bëni një hap pas në kohë me RP320 Record Player në dizajnin e valixheve dhe rijetoni  tingujt e këngëve tuaja të preferuara. I mbuluar në pamje alumini me qoshe metalike dhe dorezë mbajtëse prej lëkure PU, ky gramafon me dizajn të viteve ’60 ju lejon të shijoni muzikën tuaj kudo dhe në çdo kohë. Me një dalje RCA dhe një lidhje 3,5 mm është e lehtë ta lidhni këtë gramafon me bokse të jashtëm ose të lidhni kufjet dhe të dëgjoni vetëm. RP320 është gramafon me madhësi të plotë me tre shpejtësi (33 1/3 , 45 dhe 78 RPM) që përshtatet me të gjitha rekordet tuaja vinil   7/10/12 inç dhe mbështet funksionin wireless Bluetooth ku mund të lidhni celularin , tabletin ose pajisje të tjera inteligjente .

  • Gramafon i kualitetit të lartë me gjilpërë qeramike
  • Veshje alumini
  • Bokse të integruara me rreze të plotë
  • Lidhje bluetooth
  • Pitch control
  • Luan vinile  7”, 10” dhe 12”
  • 3 shpejtësi :  33 1/3 , 45 dhe 78 RPM

You may also like…