Gramafon Audizio RP340 Black

Original price was: 21,500 L.Current price is: 19,900 L.

Availability: In stock SKU: 102-180 Categories: , , Tag:
View cart

Description

Gramafoni Audizio RP340  Hi-Fi i pajisur me një pjatë alumini me përmasa të plota, një krah të balancuar prej alumini të zi mat dhe një fishek magnetik lëvizës Audio Technica me ndjeshmëri të lartë. Ky rekord player me cilësi të lartë ka një strehë të fortë prej druri të punuar me dorë dhe është i pajisur me një mbulesë pluhuri transparente të lëvizshme. Cilesia e gjilperes e ben kete gramafon nje nga produktet me te mira.

  • Gramafon Hi-Fi me perberje alumini
  • Gjilpere Audio Technica
  • Funksion Auto Start/Stop
  • Luan Vinile 7″ 10″ 12″
  • 2 Shpejtesi 33,45 RPM
  • Mekanizem me rrip
  • 45RPM adaptor included
  • Kontroll shpejtesie e levizsshme
  • Dalje RCA

You may also like…