Gramafon Fenton Nashville Vintage

Original price was: 28,900 L.Current price is: 25,900 L.

Availability: In stock SKU: 102-189 Categories: , ,
View cart

Description

Fenton Nashville është një gramafon fantastik e gjitha-në-një që duket e mrekullueshme, është kompakte dhe është e mbushur me opsionet që me siguri po kërkoni. Ky regjistrues i stilit nostalgjik është i pajisur me një riprodhues CD, një sistem të integruar të altoparlantëve stereo dhe një marrës radioje DAB+/FM për akordim në stacionet tuaja të preferuara radio dixhitale dhe analoge. Nashville është një gramafon  me tre shpejtësi (33 1/3, 45 dhe 78 RPM) që përshtatet me të gjitha rekordet tuaja vinyl 7/10/12 inç dhe mbështet funksionin  BT. Ju mund të lidhni telefonin tuaj inteligjent, tabletin ose pajisje të tjera inteligjente me valë. Ky gramafon vintage i punuar me dorë nga Fenton me një dizajn druri është i përsosur për ata që kërkojnë një gramafon me pamje klasike por moderne.

  • Gramafon Vintage
  • Dru i perpunuar me dore
  • Cd player & Radio FM e integruar
  • Bokse te integruar
  • Teknologji Bluetooth
  • 3 Shpejtesi 33,45,78 RPM
  • Luan Vinile 7″ 10″ 12″
  • LCD Display
  • Gjilpere Qeramike
  • Dalje RCA

You may also like…