Gramafon Fenton RP105 Vintage

5,900 L

Luaj vinilin tuaj me gramafonin Fenton RP105 me dizajn retro. Ky Gramafon i  mbuluar me një mbështjellje PVC (model druri) ju lejon të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme.

 

 

Availability: In stock SKU: 102-100 Categories: , , Tag:
View cart

Description

Luaj vinilin tuaj me gramafonin Fenton RP105 me dizajn retro. Ky Gramafon i mbuluar me një mbështjellje PVC (model druri) ju lejon të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme.

  • 2 shpejtësi : 33 1/3 dhe 45
  • Bokse stereo të brendshëm
  • Luan vinile 7”, 10” dhe 12”
  • Buton volumi me ndriçim blu LED
  • Gjilpërë qeramike
  • Kabinet druri PVC
  • Mbrojtëse kundra pluhurit
  • Dalje : RCA , USB