Gramafon Fenton RP108B Black

5,900 L

Availability: In stock SKU: 102-101 Categories: , , Tag:
View cart

Description

Luaj vinilin tuaj me gramafonin Fenton RP108B me dizajn retro. Ky portable record player i mbuluar me një mbështjellje PVC  lëkure ju lejon të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme.

  • 2 shpejtësi : 33 1/3 dhe 45
  • Bokse stereo të brendshëm
  • Luan vinile 7”, 10” dhe 12”
  • Buton volumi me ndriçim blu LED
  • Gjilpërë qeramike
  • Kabinet druri PVC
  • Mbrojtëse kundra pluhurit
  • Dalje : RCA , USB

You may also like…