Gramafon Fenton RP115D Valixhe

8,500 L

Availability: Out of stock SKU: 102-108 Categories: , , Tag:

Description

Mobilizoni muzikën tuaj me gramafonin Fenton RP115D. Kjo valixhe me stil, e mbuluar me një shtresë lëkure PU, është e lehtë dhe ju lejon të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme . Marrësi i integruar Bluetooth ju lejon të transmetoni lehtësisht muzikën tuaj  nga pajisja juaj smartphone në gramafonin RP115D.

Produkte te ngjashme :

Gramafon Fenton RP115D Valixhe

Gramafon Fenton RP115B Record Player Brown

Gramafon Fenton RP118C Valixhe

 

  • Bokse të integruara me rreze të plotë
  • Lidhje me bluetooth
  • 3-shpejtësi : 33 1/3,  45 dhe 78 RPM
  • Luan vinila 7”, 10” dhe 12”
  • Hyrje AUX 3,5 mm
  • Mekanizëm rrotullues me rrip
  • Gjilpërë qeramike stereo
  • Dalje për lidhje me kufje
  • Kabinet i drunjtë me veshje lëkure PU
  • Ngjyra: E bardhë

You may also like…