Gramafon Fenton RP115G Creme

Original price was: 8,900 L.Current price is: 7,500 L.

Availability: In stock SKU: 102-112 Categories: , , Tag:

Description

Mobilizoni muzikën tuaj me gramafonin Fenton RP115G. Kjo valixhe me stil, e mbuluar me një shtresë lëkure PU, është e lehtë dhe ju lejon të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme . Marrësi i integruar Bluetooth ju lejon të transmetoni lehtësisht muzikën tuaj  nga pajisja juaj smartphone në gramafonin RP115G.

Produkte te ngjashme:

gramafon 

  • Bokse të integruara me rreze të plotë
  • Lidhje me bluetooth
  • 3-shpejtësi : 33 1/3,  45 dhe 78 RPM
  • Luan vinila 7”, 10” dhe 12”
  • Hyrje AUX 3,5 mm
  • Mekanizëm rrotullues me rrip
  • Gjilpërë qeramike stereo
  • Dalje për lidhje me kufje
  • Kabinet i drunjtë me veshje lëkure PU
  • Ngjyra: Krem

You may also like…