Gramafon Fenton RP118C Valixhe

Original price was: 9,900 L.Current price is: 8,900 L.

Availability: Out of stock SKU: 102-052 Categories: , ,

Description

Shijoni tingullin autentik të vinilit tuaj dhe luani të gjitha disqet më të mira duke përdorur këtë gramafon Fenton RP118C . Gramafon me tre shpejtësi mund të luajë rekorde 33, 45 dhe 78 RPM dhe ka një veshje moderne prej lëkure PU me një dizajn që e bën atë lehtësisht të lëvizshëm në mënyrë që ta merrni me vete kudo që të shkoni. Lidhet me bokse wireless, kufje dhe pajisje të tjera të pajisura me teknologjinë  Bluetooth ose me sisteme audio me tela dhe bokse me energji elektrike. Me marrësin e integruar Bluetooth, mund të luani muzikën tuaj dixhitale nga një smartphone, tablet ,  PC ose pajisje të tjera të pajtueshme me Bluetooth dhe mund të dëgjohet nëpërmjet bokseve të integruar stereo.

  • Dizajn me kualitet të lartë
  • Ngjyra : E gjelbërt
  • Bokse të integruar me rreze të plotë
  • Lidhje bluetooth
  • 3 shpejtësi : 33 1/3 , 45 dhe 78 RPM
  • Luan vinile 7”, 10” dhe 12”
  • 3.5mm AUX input
  • Belt driven turntable mechanism
  • Gjilpërë qeramike
  • Lidhje me kufje

You may also like…