Gramafon Fenton RP162 Led Black

Original price was: 16,900 L.Current price is: 13,900 L.

Gramafon Led RGB

Availability: In stock SKU: 102-123 Categories: , ,
View cart

Description

Bëhuni gati për t’u magjepsur pasi Gramafoni Fenton RP162 LED që ndryshon ngjyrat  i shton një dimension krejtësisht të ri përvojës suaj të dëgjimit me vinyl. Kjo pllakë rrotulluese me tre shpejtësi mund të luajë rekorde 33, 45 dhe 78 rpm dhe ka një strehë moderne prej druri në kombinim me një veshje luksoze prej pëlhure. Lidhet me valë me altoparlantë, kufje dhe pajisje të tjera të pajisura me teknologjinë me valë BT ose me sisteme audio me tela dhe altoparlantë me energji elektrike. Me marrësin e integruar BT, muzika dixhitale mund të transmetohet gjithashtu me valë nga një smartphone, tablet PC ose pajisje të tjera të pajtueshme me BT dhe mund të dëgjohet nëpërmjet altoparlantëve stereo.

  • Gramafon i kualitetit të lartë me gjilpërë qeramike
  • Bokse të integruara me rreze të plotë
  • Lidhje bluetooth
  • Drita Led RGB
  • Luan vinile  7”, 10” dhe 12”
  • 3 shpejtësi :  33 1/3 , 45 dhe 78 RPM

You may also like…