Gramafon Fenton RP175DW DarkWood

6,900 L

Availability: Out of stock SKU: 102-140 Categories: , , , Tag:

Description

Dëgjoni muzikën tuaj të preferuar me këtë gramafon 2-në-1, me dizajn autentik klasik, të kompletuar me një rimeso druri (PVC). Me këtë gramafon ju mund t’i konvertoni me lehtësi regjistrimet tuaja të zakonshme në skedarë muzikorë dixhitalë direkt në USB-stick. Është i pajisur plotësisht me të gjithë teknologjinë moderne që prisni; bokse të integruara, lidhje  Bluetooth, USB, hyrje AUX dhe dalje RCA.

 

  • Bokse të brendshme
  • Konvertimi i vinilave në MP3 pa kompjuter
  • Lidhje bluetooth
  • 3 shpejtësi  33 1/3  45 dhe 78 RPM
  • Luan vinila  7”, 10” dhe  12”
  • Gjilpërë qeramike
  • Kabinet me dru të errët (PVC)
  • 3.5mm AUX input
  • Fuqia output : 50W

You may also like…