Boks me bluetooth Harman Kardon Aura Studio 3 Black

42,500 L

Availability: Out of stock SKU: HKAURAS3BLKEU Categories: , Tags: , , ,

Description

DIZAJN I VECANTE, ELEGANT

Arti i tingullit të bukur. Me një dizajn me kupolë, materiale premium dhe efektet e dritës së ambientit, Harman Kardon Aura Studio 3 sjell modernitet në shtëpinë tuaj.

TINGUJ TË JASHTËZAKONSHËM 360 GRADE

Bokset Harman Kardon Aura Studio 3 lëshojnë audio të jashtëzakonshme 360 ​​gradë. Shijoni tingull më dinamik falë një subwooferi të fuqishëm për një përvojë dëgjimi vërtet mahnitëse.

  • Bluetooth version: 4.2
  • Harman Kardon sound
  • Fuqia Output (W) : 130
  • Drita e Ambientit