Boks me bluetooth Harman Kardon Go+Play Mini 2 White

34,900 L

Availability: In stock SKU: HKGOPLAYMINIWHTEU Categories: , , Tags: , , ,

Description

Lidhje Bluetooth Wireless

Boksi me bluetooth Harman Kardon Go+Play lidhet nëpërmjet Bluetooth për të shijuar tingujt që mbushin dhomën. Lidhni deri në 3 pajisje smart në të njëjtën kohë dhe luani muzikë me radhë.

Bateri e rikarikueshme

Bateria e integruar e rikarikueshme Li-ion mbështet deri në 8 orë muzikë dhe mund të karikojë telefonat dhe tabletët tuaj nëpërmjet USB.

Sistemi i konferencave me mikrofon të dyfishtë

Teknologjia e anulimit të zhurmave dhe jehonës Harman ofron telefonata konferencash të qarta kristal.

  • Harman Kardon audio superiore
  • Bluetooth version: 4.1
  • Luan muzikë deri në 8 orë
  • 2 mikrofona për telefonata konferencash
  • Teknologjia Harman per te anuluar zhurmat ne telefonata