Boks me bluetooth Harman Kardon Onyx Studio 8 Black

34,900 L

Availability: In stock SKU: HKOS8BLKEP Categories: , , Tags: , , ,

Description

PERFORMANCA SUPERIORE E TINGULLIT

Inxhinieria akustike e pakrahasueshme e Harman Kardon jep tinguj të pasur në çdo mjedis, pavarësisht nëse jeni duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar ose duke bërë telefonata konferencash të qarta kristal.

DIZAJN ELEGANT

I krijuar nga materiale premium, Onyx Studio 8 përzihet mjeshtërisht në jetën dhe shtëpinë tuaj. Doreza e hijshme, e anodizuar e aluminit, e cila funksionon si një bazë e fortë, do të thotë që ju mund ta lëvizni lehtësisht nga një dhomë në tjetrën.

VETË-KALIBRIM

Shijoni tingujt e përsosur kudo. Kur e ndizni, Onyx Studio 8 kalibrohet automatikisht sipas mjedisit përreth, duke siguruar tingullin më të mirë të mundshëm pavarësisht se ku e vendosni.

  • Fuqia Output (W) : 50
  • Deri në 8 orë muzikë
  • Bluetooth® versioni 5.2
  • Akustikë Harman Kardon
  • Vetë-kalibrim i tingujve