Kufje gaming JBL Quantum 350 Black

11,900 L

Availability: In stock SKU: JBLQ350WLBLK Categories: , Tags: ,
View cart

Description

Tingulli është mbijetesë

Gati për të ngritur nivelin e lojës tuaj? Njihuni me kufjet e lojërave JBL Quantum 350 Wireless. Nga hapat më të qeta deri te shpërthimet më të forta të lazerit, QuantumSOUND i JBL ju vendos në qendër të çdo skene. Pavarësisht se sa i çmendur bëhet veprimi, mikrofoni i ndashëm dhe i drejtuar me fokusin e zërit do të thotë që lojtarët e tjerë mund t’ju dëgjojnë gjithmonë qartë. Me 2.4ghz wireless, jetëgjatësia e baterisë 22-orëshe do të thotë që nuk do të humbisni kurrë një sekondë kaosi edhe gjatë seancave tuaja më të gjata të lojërave.

 

Sound Gallery -pike e autorizuar e JBL .

  • Kufje Gaming me Wireless 2.4Ghz
  • Mikrofon i levizshem
  • Material Komfort
  • 22-H Battery
  • JBL Quantum Sound
  • Speed Charge , Power & Play
  • Certified for Discord

 

 

You may also like…