Boks JBL Authentics 500

69,900 L

Availability: In stock SKU: JBLAUTH500BLKEP Categories: , , ,

Description

Authentics 500 me zë të fuqishëm dhe stil retro të veçantë. Altoparlanti Jkujton stilet ikonë të viteve ’70 të JBL-duke shfaqur një grilë Quadrex, mbyllje të personalizuar në formë lëkure dhe kornizë alumini premium, tani me performancë dhe shkathtësi edhe më të mirë. Sado mbresëlënës të duket dizajni retro në çdo dhomë, tingëllon edhe më mirë. Ndizni muzikën dhe do të merrni tingull të madh, të ekuilibruar, qartësi të mahnitshme dhe bas të thellë. Me Google Assistant dhe Amazon Alexa të disponueshme njëkohësisht, ju mund të luani muzikën tuaj të preferuar, të kontrolloni pajisjet tuaja inteligjente të shtëpisë dhe më shumë, pa duar, duke përdorur vetëm zërin tuaj.

Fuqia- 270 W
Bluetooth- 5.3
Wi-fi i integruar
3.5mm Kabell jack
Multi Room Playback
Voice assistant- Alexa, Google Assistant
Aplikacion JBL One App

You may also like…