Boks me bluetooth JBL Charge 5 Teal

19,990 L

Availability: In stock SKU: JBLCHARGE5TEAL Categories: , ,
View cart

Description

Zgjidh playlisten tende te preferuar edhe krijo festen qe ti deshiron; JBL Charge 5 eshte zgjedhja e duhur. Boksi me bluetooth JBL Charge 5 prodhon nje tingull te mbrekullueshem JBL Original Pro deri ne 20 ore.

Shi apo rere plazhi?
JBL Charge 5 eshte i pajisur me teknologjine IP67; i papershkueshem nga uji dhe pluhuri. Fale teknologjise Partyboost, ju mund te lidhni me shume se nje boks JBL per te krijuar atmosferen tuaj te festes.

  • Tingull dinamik JBL
  • Deri ne 20 ore bateri
  • I papershkueshem nga uji dhe pluhuri (niveli IP67)
  • Lidhet lehtesisht me Bluetooth
  • I shoqeruar me teknologjine Partyboost
  • I pajisur me powerbank