Boks me bluetooth JBL Clip 4 Red

6,990 L

Availability: In stock SKU: JBLCLIP4RED Categories: , Tags: , , , , , ,

Description

Cilesi e pasur e tingujve me “JBL Original Pro Sound”

JBL Pro Sound ofron tinguj te pasur dhe bass godites nga madhesia kompakte e Clip 4

Dizajn terheqes dhe Ultra-Praktik

Boksi me bluetooth JBL Clip 4 jep tinguj të pasur “JBL Original Pro” me një madhësi kompakte. Forma unike ovale përshtatet lehtësisht në dorën tuaj.

Lehtësisht i lëvizshëm dhe i papërshkueshëm nga uji dhe pluhurat

I mbështjellë plotësisht me materiale shumëngjyrëshe me detaje ekspresive të frymëzuara nga moda aktuale, është lehtësisht i përputhshëm me stilin tuaj.
Forma unike ovale përshtatet lehtësisht në dorën tuaj.Falë dizajnit të tij boksi lidhet menjëherë në çanta, rripa ose kopsa, për të sjellë kudo meloditë tuaja të preferuara. Deri në 10 orë muzikë, është gati per t’ju shoqeruar kudo.

Additional information

Brand

Size

Small

Color

  • Legendary JBL sound
  • Dizajn Portabël
  • Perfekte per Hiking
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 10 orë muzikë
  • Ngjyra të ndritshme
  • Fuqia Output (W) : 5.0