Kufje me bluetooth JBL Endurance Race Black

8,900 L

Availability: In stock SKU: JBLENDURACEBLK Categories: , , ,

Description

Dizajn i qendrueshem, te persosura per jeten tuaj aktive.

JBL Endurance Race, keto kufje me bluetooth jane ideale per rutinen tuaj te palestres. JBL Endurance Race prodhojne nje tingull JBL Pure Bass deri ne 10 ore bateri si edhe ato jane  te pajisura me nje dizajn te papershkueshem nga uji dhe pluhuri.

Nga plazhi në sallen e mbledhjeve…, ju mund ti perdorni ato kudo… pasi  kane nje pershtatje superiore. Menaxho audion dhe bej telefonata te persosura vetem me prekjen e nje butoni si edhe me ndihmen e asistentin zanor. Kur keni nevoje te jeni te vetedijshem me ambientin perreth ju mund te kaloni ne versionin Ambient Aware.

Additional information

Brand

 

  • Numri i mikrofonave  2
  • Versioni Bluetooth 5.2
  • Koha per ti karikuar 2
  • Deri ne 30 ore bateri 30
  • Te papershkrueshme nga uji Po
  • Ambient Aware  Po
  • TalkThru  Po
  • telefonata Hands Free Po
  • Kundra djerses Po
  • Twistlock  Po

You may also like…