Kufje me bluetooth JBL Endurance Run 2 White

4,900 L

Availability: In stock SKU: JBLENDURRUN2BTWHT Categories: , , , , ,

Description

Planifikoni rutinen tuaj.

Performanca ka rendesi, por kur keni kufjet perfekte, asgje nuk mund t’ju ndaloje te hiqni dore nga stervitja. Dizajni i  kufjeve JBL Endurance Run 2 , FlipHookTM ndihmon per t’i pershtatur ato ne veshet tuaj per rehati shtese. Ato kane nje kombinim te rehatshem te teknologjise FlexSoft™ dheTwistLock™ qe do te thote se keto kufje pershtaten 100% ne veshet tuaj dhe garantojne se nuk do t’ju shqetesojne ose nuk do t’ju bien nga veshet. Dhe nese mendoni se pak shi ose pak djerse do t’i shkaterroje, mos u shqetesoni sepse ato jane rezistente ndaj ujit ( niveli IPX5). Keto kufje jane te shoqeruara me nje mikrofon te integruar dhe nje telekomande qe do ju lejoje qe ju te pergjigjeni thirrjeve tuaja pa e nxjerre telefonin nga xhepi.

  • Te pajisura me teknologjine FlipHookTM
  • Rezistente ndaj ujit
  • Telefonata Hands-free
  • Te pajisura me Magnetic Buds
  • Tingull legjendar JBL

 

You may also like…